GoodFood WordPress Yemek Tarifleri Teması

GoodFood WordPress yemek tarifleri teması ile ziyaretçileriniz ile bir bütün halinde olacaksınız. Sosyal medya sistemlerini gücününde alındığı bu wordpress yemek tarifleri temasında kullanıcılarınız sıradan tarif paylaşım sitelerinin aksine bir çevre ve etkileşim yakalayacaklar. Hem kendi yaptıkları yemek tariflerini kolayca siteye adım adım ekleyebilecekler hemde yapılan tarifler hakkında görsel veya yazısal olarak geri bildirimde bulunup puan toplayabilecekler. Günün menüsü sistemi sayesinde bu gün ne pişirsem derdinide kullanıcılarınızın kafasından sileceksiniz. 🙂

Yemek tariflerinin ve o yemeğin hazırlanmasındaki en büyük problemi elde bulunan malzemeler ile planladığınız tarifteki malzemelerin bir birleri ile örtüşmemesinden kaynaklanan tarif bulma probleminide ortadan kaldıracaktır GoodFood WordPress yemek tarifleri teması.

Malzemeye göre arama sonuçları filtreleyebilir ve elinizdeki malzemeler ile kullanıcılarınıza en uygun tarifleri getirebilir.

Durum paylaşımı ile anlık olarak kullanıcılar yaptıkları yemekleri herhangi bir kural olmaksızın paylaşabilir ve anlık tepki ve yorumlarını alabilirler.

Dahili soru-soru cevap sistemi ile kullanıcılarınız birbirleri arasında yemek hazırlarken kıvamını tutturamadığı tarifler üzerinde yada sağlıklı beslenme için neler yapılması gerektiği gibi bir çok kafalarına takılan soruları sorarak cevaplarını bulabilir. 🙂

Kullanıcılarınızın yaptığı eylemler sonucunda aldıkları puanlar ile onlara hediye verebilir ve diğer kullanıcılarınızıda motive edebilirsiniz.

Videolu yemek tarifleri ile kullanıcılarınıza yemek tariflerini daha görsel bir şekilde sunabilir ve tarifin detaylarını daha iyi aktarabilirsiniz.

GoodFood WordPress yemek tarifi teması yapısal veri işaretlemesi ile arama motorları tarafından daha anlaşılabilir bir yapıya sahiptir.

Bu kadar özelliğin yanında kolay bir yönetimi sayesinde ana sayfanızı sürükle bırak ile düzenleyebilir istediğiniz kısımları kaldırabilir ve ekleyebilirsiniz.

Bu özelliklere sahip bir tema satın almak için satın al butonuna tıklayıp satın alabilirsiniz.