Kapat

Aklına Takılanı Sor

avatar
AHMET CAN @Ecancan 4 hafta önce

Aklınıza Takılan Tüm Soruları Sorun ! 🙂

WordPress hakkında takıldığınız veya kaynak bulamadığınız konular varsa bu alandan sorabilirsiniz. Kısa ve yazısal olarak anlatılabilecek soru ve sorunlarınızı bu bölümden anlık olarak sorabilirsiniz.

Soru sormadan dikkat etmeniz gerekenler;
— > Sorularınızı açıklayıcı gerek görselli bir şekilde iletin. Sorularınız anlaşılır ve sade dilde anlatılması herkes için yararlı olacaktır.
— > Ücretli veya ücretsiz olarak kişisel olarak istediğiniz düzenlemeler maalesef yapılmayacaktır amacımızı yaşadığınız sorunları ve yeterli kaynak bulamadığınız konularınızı buraya yazarak bu sorunları yaşayan veya yaşayacak olan kişilere yardım etmektir.
— > Elimden geldiğince boş vakitlerimde sorularınızı unutmayın sorduğunuz tüm sorularınızı cevaplayamayabilirim. Bilgim dahilinde tüm sorularınızı cevaplamaya çalışacağım.
— > Sorduğunuz sorulara yoğunluğuma göre hızlı veya geç cevap verebilirim. Cevap alamadığınız sorular için devamlı spam yapmayın bu tür sorular direkt silinecektir.
— > Yazacağınız sorular veya mesajlar direkt olarak yayınlanacaktır. Soru sormak için üye olmanız yeterlidir. Direkt yayınlanacağı için özellikle ilk maddede belirttiğim gibi açıklayıcı ve düzgün bir şekilde sorularınız sorarsanız hepimiz içinde iyi olacaktır.