WordPress Tema

Merhabalar,

Kendinize özel bir wordpress teması yaptırmak istermisiniz?

  • Diğer internet sitelerinde farklı olmak ve ziyaretçilerinize kolay bir kullanım sunmak
  • Her platforma uygun şekilde
  • Arama motoru dostu ve hızlı
  • Aynı zamanda sade ve şık bir görünüm
  • Hatası olmayan bir tasarım

kullanmak istemezmisiniz?

Uzun bir süredir wordpress ve tasarım üzerine kendimi devamlı geliştirmekle beraber bir çok kişiye özel tasarım yanında bir kaç tanede bunun yanında kendi blogum ve kendi sitelerim için tasarımlar çıkarmış bulunmaktayım.

WordPress  üzerinde ilk çalışmalarımdan itibaren kendimi geliştirerek bu uzun süre içerisinde bir çok tasarım çıkarmış bulunmaktayım.  Bunların çoğunluğu kişiye özel olup bunların yanında da bir kaç tane kendime özel temalarım mevcut.

Kişiye özel olarak yapılan tasarımları prensip olarak referans olarak göstermemekteyim. Kişilerin özel tasarımların tüm hakları sadece kişiye aittir.

Bunların yanında kendime ait olan tasarımlarıma wordpress temalarım kısmında olaşabilirsiniz.

Neler Yapabilmekteyim?

  • Yaptığım tüm wordpress temaları arama motoru dostu olup gerekli yapılandırmaları içerisinde barındırmaktadır.
  • Yapılan wordpress temalarımda tamamiyle hatasız html yapısı mevcuttur.
  • WordPress temanızı istediğiniz şekilde, hiçbir kod bilgisi gerektirmeden ve kodların içine giremeden tüm tasarımı kolaylıkla yönetebileceğiniz tema paneli eklenir.
  • Yapılan wordpress temalarında ekstra olarak eklentilere gerek duyulmaz ve bu sayede tasarımın sistem üzerinde hızlı çalışması sağlanır.
  • En önemli özellik olarak temalar tüm platformlara uygun halde yapılır. Her platformda kullanıcı odaklı bir şekil alır.

Not: Örnek tasarımları PSD olarak alamamaktayım bilgisayarım yetersiz olduğundan PSD dosyalarını açamamaktayım. Bunun için aklınızdaki uyan tasarımı örnek bir site olarak gösterir yada ufak bir çizim ile anlatmanız gerekli işlemlere başlanır.

Anlaşma Süreci

Öncelike kişi benim ile iletişime geçip dilediği tasarım yada aklındaki tasarımı bir örneklendirme yaparak bana iletir. Bu işlemden sonra ben sektör ve istenilen tasarımı inceler kişiye olumlu yada olumsuz olarak bir dönüş sağlarım.

Kişiye olumlu bir yanı verdiğimde tema fiyati ile beraber çalışmaya başlanılacağına dair onay beklerim. (Sabit bir fiyat verememekteyim. Her tasarımın kendine göre kolaylığı ve zorluğu mevcuttur.) Onayı aldıktan verilen fiyatın yarısı tarafımın hesabına aktarılarak işlemlere başlanır.

Tasarımın Hazırlanma Süreci

Tasarımın html/css yapısını yapılırken devamlı kişi ile iltişim halinde olup iyileştirme ve geliştirme işlemleri yapılır. İş teslim edilene kadar mecburi bir durum olmadığı sürece iletişim halinde kalınır ve tasarıma devam edilir.

Not: Tasarımların yapılış süresi 1 gün ile 1.5 hafta arasında değişmektedir.

Yapılan Tasarımın Fiyatı Bize Ne Olur? 🙂

Yapılan tasarımların zorluğu ve kolaylığına göre istenilen fiyat değişmektedir. Her tasarımın fiyati aynı olmamaktadır. Bu nedenle net bir fiyat sormayınız.

Ödeme Yöntemleri 

enpara

 

İletişime geçmek için blogumda bulunan iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Gönderilen mesajlar direkt mailime gönderilmiş oluğ eş zamanlı olarak cevap verilecektir. Mail yolu ile gelen isteklere daha hızlı geri dönüş sağlayabilmekteyim.

Aynı zamanda mail adresim aşağıda bulunmaktadır.

[email protected]