Yeni Tema İle Yola Devam

Bir önceki temam olan Ecancan v3 WordPress temasını bu blog üzerinde yaklaşık 1 hafta kadar kullanmışlığım olsada sitenin diğer bölümünde o temayı yaklaşık 6 ay kadar kullanmışlığım mevcut ancak site ile ilgim olmadığından dolayı sitenin hali baya bir düşmüştü son zamanlarda bu blog ile hem siteyi toplarmak hemde faydalı bir şeyler ortaya koymak istemiştim ve bu blogu açtım. Aslında blog üzerinde yeni temaya hemen geçmeyecektim ancak dayanamadım 🙂 uzun zamandır üstünde durdumğum temayı ara ara kontrol için yayınlamışlığım oldu görenleriniz olabilir ancak şuan sabit olarak yayına sunmuş olarak devam etmekteyim. İnşallah bir aksilik olmaz ve bu blogu ihmal etmem.

Bu temada yok şunlar kullanıldı yok bunlar kulanıldı hızı çukadar gibisiden teknik terimlere girmeyi pek sevmiyorum ancak genel olarak güzel bir yönetim paneli ve detaylı özellikleri olduğunu belirmem yeterlidir ya kişisel blog teması bu ne bekleyeceksiniz ki istediğim kadar terimsel ifadeler yazsam bile kişisel blogluktan portal temasına geçmeyecek haliyle 🙂 Sadece bilmeniz gereken temada gördüğünüz herşey rahatlıkla ve kolaylıkla kodların içerisine girmeden değiştirilebilir olduğudur. 🙂 Gerisi önemli değildir zaten.Bloguma ilk defa ziyaret edenler için bir önceki temam olan Ecancan v3 temasının görüntüleri aşşağıdadır.

ecancan-v3-wordpress-temasi-1 ecancan-v3-wordpress-temasi-2 ecancan-v3-wordpress-temasi-3

Makalemin sonuna kadar okuduğunuz i,çin teşekkür eder ve bir yorum ile destek vermenize sevinirim. Soru ve sorunlarınız için iletişim sayfasından bana mail gönderebilir yada konu altına yorum bırakarak belirtebilirsiniz. Bir başka konuda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.