15 Tatilde Ne Yaptım {#Mim}

Değerli kardeşim Melih Özdemir sağolsun beni mimlemiş bize de cevap vermek düşer.

Nereden başlasam bilemedim şimdi 15 tatil gerçekten anlamsız geçti gerçi ben 15 gün de değildi benim tatil yaklaşık 1 ay kadardı hazırlık olduğumdan daha rahatım ancak seneye nasıl olacak durumlar belli değil.

Tatilim yorucu geçti bunun sebebi hani senin o uyuyamadığın ve rahatsız olduğun inşaat varya heh işte ben de o inşaatın içindeydim 15 tatilde, gerçi inşaat kısmı bitti evde ufak tefek şeyler kalmış ve taşınma işlemimiz vardı. Yeni ev yaptık bu sene allaha şükür bir eksik gedik kalmadı diyebiliriz taşınma işlemimizide gerçekleştirdik ve yavaş yavaş o kadar eşya ile 1 senede anca yerleşiriz diye düşünüyorum. İlk geldiğimde kendi taşınacağımız ev çok karışıktı o karabükten balıkesire geçen 9 saat yorucuydu.Zaten geceye doğru gelmiştim eve.Gelir gelmez uyumuş kalmışım. Neyse hemen ertesi sabah bu yorgunluğun hemen ardından başladık çalışmaya 3 günde evin pisliğini dağınıklığını düzenledik ve birazcık yerleşir gibi oldu. Adrından boş bir dairemiz daha vardı ona laminent fanyans vs derken onların işlemleri bitti, hemen ardından taşınmayı yaptık derken 15 tatilinin sonuna geliverdik tabi bunların hepsini ben yapmadım ancak yardım ettim genelde bunun yanında şuanki blogumu diktim. :)Faydalı olmak amacıyla yazılar ve bilgi paylaşımları bulunmaya devam edeceğim inşallah sınavlar vs çok bastırmaz ise, en azından temennim bu.Bide bu tatil de adsense hesabım kapatıldı nedenini bir türlü kavrayamadım o kadar emek tek butonla silindi 🙁 Adsense pinimi de yeni almıştım.

Konu çok dağınık oldu neden böyle oldu bende bilmiyorum bu blogumda ilk #mim melih kardeşim sayesinde yazılmış oldu.

Özetle, tatilim inşaat ve taşınma işleriyle geçti.(Ve çok yoruldum.) İnşallah daha başka blog yazarları ile tanışır ve birbirimize destek oluruz. Tekrardan sağolasın melih ;)Biletleri aldık tatil bitti 🙁 okul yolu gözüktü sınavlar tekrardan başladı haydi bakalım [onemli]okullu olmayan kalmasın[/onemli].Heh işte tam bu noktaya ayak basmak durumundayım şuan universiteler için yapılan olaylar resmen öğrencinin okunmasını kolaylaştırmak için değil okumaması için zorlama gibi bir şey oldu üniversiteye hazırlanan kardeşler var ise onlara tek sözüm üniversiteyi kazanmak değil üniversiteyi bitirmek mesele 🙂 üniversiteyi herkes kazanıyor ancak okulu sana bitirtmemek için ellerinden geleni yapıyolar. Neyse çok fazla gereksiz uzattım bide o universitede yok şöyleymiş yok böyleymiş gibi yalanlara hayallere kapılmayın tek rahatlığı serbest kıyafeti onun dışındaki hayallere inanmayın inandırtmayın universiteyi yanlış hayal etmeyin. 🙂 Şimdiden kolay gelsin bol başarılar.

Makalemin sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür eder bir yorum ile destek verirseniz sevinirim. Soru ve sorunlarınız için iletişim sayfasından mail gönderebilir yada konu aktına yorum olarak belirtebilirsiniz. Bir başka konuda görüşmek üzere kendinize iyi bakın hayatta bol başarılar. 🙂 😉 😀

Yazım hataları için kusura bakmayın klavyemden kaynaklanan sorunlardan dolayı bu sorun oluşmaktadır.