AA Android Oyun İncelemesi

Uygulamanın ismi çok garip gelebilir ve ilk başta banda aynı şekilde çok garip geldi.

Neden u şekilde isim vediğini pek anlamadım halada anlmış değilim ancak oyunun içerği çok can sıkıc derecede zor. Seo amaçlı isim vermediğide geçmiyor değil hani 🙂 Canı sıkılanların a harfini aratıpta girmesinimi düşündü acaba. 🙂

Her neyse ismi ne kadar garip olsada uygulama insanı oyuna bağlıyor.İlk oyunda yanışınızda oyunun mantığını hemen kavrayabiliyorsunuz. Çok basit ama bir o kadar sinir edici bir uygulama.

Bir çok arkadaşımın etrafımda oynaması ve onların o sinir olmuş ve hırslanarak o oyunu oynamaları benide oyuna sürükedi. 🙂

Aslında o kadar sinir edici olmasada tam son topu ana topa bağlayacakken ki o his o heycan için oynamaya devam ediyor insan.

Zar zor 30. seviyeye kadar geldim ancak dahada bir seviye daha gitmiyor oyun. Aslında basit ama bu kadar etkili ve popüler olması diğer android uygulamalarından farklı olması.

Son zamanlarda Google Play Store da çok fazla sayıda birbirine benzer uygulamalar türemiş durumda. Özelliklede android camiasını sarsan ve milyonlarca türevi çıkan ve yasaklanan flappy bird oyunu. Allahtan adam bir fikir attı ortaya hemen herkes bu oyunun tuttuğunu görerek geliştiricilerin bir çoğu atıldı türevlerini yapmaya. Daha bunun yanın bir çok benzer oyun yapımı ile google play iyice çöplüğe dönmekte.

Neyse bu durumdan çıkarak konumuza ve değerlendirmemize dönelim. Benim bu oyuna verdiğim puan [onemli]10[/onemli] üzerinden [onemli]7[/onemli] dir. 3 puan çok gıcık bir oyun olmasıdır. 🙂 Ancak daha çok popülerleşecek bir oyun.

Puan: [onemli]7/10[/onemli]