Trustrank Nedir? Trustrank’in Sayfa İle İlişkisi

Turustrank nedir? Evet yeni güncellemler ve algoritma değişiklikleriyle artık [onemli]Pagerank[/onemli] değerinin bir önemi kalmamamıştır.

[onemli]Trustrank[/onemli] sizin sitenizin link aldığınız sitelerle alaka düzeyini,aldğınız sitenin kalitesine bağlı olarak linkin ne kadar doğal bir şekilde alındığına,sitedeki iceriklerin sektörle alaka düzeyi ve özgünlüğe verilen bir değerdir. Özetle sizin sitenizin her yönüyle google gözünde değeridir.Bu değeri sadece baclink olarak bakmakta yanlış çünkü site dışı link inşaası yanında site içi link inşaası da bu değeri arttırmaktadır.

[onemli]Trsutrank’ın Sayfa İle İlişkisi[/onemli]

Sayfa içi link inşaasının ve konuların fazla dağınık olmaması sitenin trustrank değerini mümkün olduğu derecede arttıracaktır. Ancak sitenin konusunun dışında konular açarak link inşaası yapmak trustrank değerine bir etkisi olmayacaktır.

Makalemin sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür eder bir yorum ile destek verirseniz sevinirim. Soru ve sorunlarınız için konu altına yorum bırakabilir yada iletişim sayfasından bana mail gönderebilirisiniz.Bir başka konuda görüşmek üzere.